-11%

Маленька Жіноча сумочка клатч замшева міні сумка на плече (VS)
970 ₴
859 ₴
- В наявності
- Код: 1522(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька Жіноча сумочка клатч замшева міні сумка на плече (VS)

Маленька жіноча сумочка клатч замшева стиль Зара, міні сумка на плече Zara
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна замша + екошкіра;
Довжина: 19 см ;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
< h3 style="text-align:center">Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч замшевий стиль Зара, мінісумка на плече Zara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴






