-17%

Чоловічий клатч коричневий (VS)

Стильний чоловічий клатч Baellery коричневий
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
-
Довжина: 20 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Висота: 2,5 см;
-
Колір: коричневий;
-
Закривається на кнопку та на блискавку;
У наявності також ця модель у ЧОРНОМУ, ЗОЛОТОМУ та СТАЛЬНОМУ кольорі!

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


