Жіноча сумка з брелоком стьобана велика сумочка через плече для дівчат (VS)

Жіноча сумка з брелоком стьобана, велика сумочка через плече для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Брелок у комплекті;
-
Довжина: 29 см;
-
Ширина за основою: 13 см;
-
Висота: 22 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Візерунки та принти | Стьобаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴










