-17%

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей Чоловіча(VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1587(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей Чоловіча(VS)

Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина по основі: 21 см; Висота: 25 см;
Висота: 25 см; h3> Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
< Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









