-10%

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне (VS)
1 500 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 933ПН(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне (VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне в стилі Лакоста люкс якість
Характеристики:< /strong>
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
Закривається на кнопку;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині ;
Відділення для сім-карт або карт пам'яті;
УВАГА! Ціна вказана за гаманець у звичайній коробці, якщо Вам потрібна подарункова дерев'яна коробка, обов'язково уточнюйте це при оформлення замовлення (вартість коробки 165 грн);
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне в стилі Лакоста люкс якість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









