-12%

Жіноча сумка замшева чорна міні сумочка натуральна замша (VS)
980 ₴
859 ₴
- В наявності
- Код: 1524(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка замшева чорна міні сумочка натуральна замша (VS)

Жіноча сумка замшева в стилі Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors
Характеристики :
Матеріал: натуральна замша + екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка в стилі Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴






