-16%

Жіноча міні сумочка клатч на плече чорна (VS)
900 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: 1523(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч на плече чорна (VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Zara чорна Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 13 см; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча мінісумочка клатч на плече стиль Zara чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴








