Шкіряна візитниця кардхолдер чорна кредитниця з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна візитниця кардхолдер по Луї Вітон чорна, кредитниця з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Ширина: 8, 5 см; Висота: 10 см;
Товщина: 2,5 см;
>Місткість: 20 карт;
Яка внутрішня частина з дорогих матеріалів;
УВАГА! Ціна вказана лише за візитницю, якщо потрібна дерев'яна подарункова коробка як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн).
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних карт | 20 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карток | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Тип | Візитниця для своїх карток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








