-11%

Чоловіча сумка для документів (VS)
1 400 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 354(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка для документів (VS)

Чоловіча стильна сумка для документів
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 39 см;
-
Товщина: 7 см;
-
Висота: 30 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









