
Чоловічий шкіряний гаманець в дерев'яний подарунковій коробці портмоне натуральна шкіра (VS)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 786+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний гаманець в дерев'яний подарунковій коробці портмоне натуральна шкіра (VS)

Чоловічий шкіряний гаманець у дерев'яній подарунковій коробік Philipp Plein люкс якість, портмоне натуральна шкіра
Характеристики:
Виробник: Туреччина;
Дерев'яна коробка входить у вартість;
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Закривається на кнопку, всередині є додатково металевий затискач для купюр;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
Внутрішні перегородки виготовлені також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість цієї моделі;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









