Дитячий рюкзак з квітами чорний (VS)

Характеристики:
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра ;
-
Малюнок: вишивка;
-
Висота: 28 см;
-
Глибина: 24 см;
-
Ширина: 12 см;
Якщо у Вас залишилися якісь -або питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Візерунки та принти | Вишивка |
- Ціна: 950 ₴










