
Чоловіча шкіряна сумка для документів паперів А4 шкіряна з крокодилом Чоловічий діловий портфель Крокодил(VS)
2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 724(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча шкіряна сумка для документів паперів А4 шкіряна з крокодилом Чоловічий діловий портфель Крокодил(VS)

Чоловіча шкіряна сумка для документів паперів А4 шкіряна з крокодилом | Чоловічий діловий портфель Крокодил ШКІРА
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
-
Висота: 26 ,5 см;
-
Довжина: 37 см; span>
-
Глибина: 5,5 см;
Вартості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
-

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. span>

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. 10">

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴









