
Жіноча міні сумочка через плече з квіткою Маленька сумка для дівчат (VS)
900 ₴
- В наявності
- Код: 541(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка через плече з квіткою Маленька сумка для дівчат (VS)

Жіноча міні сумочка через плече з квіткою, маленька модна сумка для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму, не тріскається на морозі;
-
Якісна та надійна фурнітура;
< /li> -
Висота ручок: 8 см;
-
Довжина: 25 см;
-
Ширина: 13 см ;
-
Висота: 17 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






