-8%

Жіноча міні сумочка на плече чорна сумка для дівчат(VS)
980 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1532(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка на плече чорна сумка для дівчат(VS)

Яка жіноча міні сумочка на плече, чорна сумка для дівчат Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: 27 см; Ширина на основі: 7 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Diesel, маленька сумка чорна Дізель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








