
Великий чоловічий клатч гаманець із натуральної шкіри під рептилію рельєфний портмоне для чоловіків шкіряний
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 689(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий чоловічий клатч гаманець із натуральної шкіри під рептилію рельєфний портмоне для чоловіків шкіряний

Великий чоловічий клатч гаманець із натуральної шкіри під рептилію, рельєфний портмоне для чоловіків шкіряний чорний
Храктеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коробиця);
Металева фурнітура;
Висота: 21см;
Ширина: 11 см;
Товщина: 2,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний чоловічий шкіряний клатч-шум натуральна шкіра, чоловіче портмоне чорне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









