Містка чоловіча жіноча міська сумка на плече велика дорожня сумка для речей(VS)

Містка чоловіча жіноча міська сумка на плече, велика якісна дорожня сумка для речей
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина : 38 см;
Ширина на основі: 14 см;
Висота: 28 см;
h3>Висота ручок: 28 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.

Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Містка чоловіча жіноча сумка на плече, велика якісна дорожня сумка для речей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










