
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне поясний шкіряний ремінь подарунковий комплект у коробці (VS)
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1391+1376(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне поясний шкіряний ремінь подарунковий комплект у коробці (VS)

Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний гаманець для чоловіка з натуральної шкіри Характеристики Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 9,5 см; Довжина: 12 см; Товщина: 2 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Довжина: | 120 см |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Тип | Кошелек |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне + поясний шкіряний ремінь подарунковий комплект |
| Товщина | 20 см |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







