Шкіряний Жіночий гаманець клатч на блискавці натуральна шкіра(VS)

Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці стиль Michael Kors натуральна шкіра Майкл Корс
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;< /h3> 2 відділи;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 4,5 см;
Всередині підкладка виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці стиль Michael Kors натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








