
Жіноча сумка замшева рептилія чорна сумочка на плече під рептилію натуральна замша (VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1135(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча сумка замшева рептилія чорна сумочка на плече під рептилію натуральна замша (VS)

Жіноча замшева сумка рептилія чорна, сумочка на плече під рептилію натуральна замша
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму);
Довжина: 30 см;
Ширина на основі: 12 см;
Висота: 26 см ;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить в комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









