
Чоловіча сумка планшет натуральна коричнева шкіра Сумка-планшетка на плече шкіряна барсетка(VS)
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 778К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка планшет натуральна коричнева шкіра Сумка-планшетка на плече шкіряна барсетка(VS)
ВІДЕОГЛЯД Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Товщина: 2,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Одна передня прихована кишеня на блискавці, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою міні кишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура ; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне
👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів
🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень
😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









