Чоловічий шкіряний гаманець чорний портмоне(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс якість стиль чорний Армані в коробці Armani
Характерики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмування логотипа;
Висота: 11 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
УВАГА! Ціна визначена тільки за гаманець, якщо вам потрібна подарункова дерев'яна коробка як на фото, обов'язково впорядковуйте це при оформленні замовлення (вартість коробки 165 грн);
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відсилаємо Нової Пощой, УкріПощой. Відправка замовлень зроблена максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Методи сплати: Промооплата, плата за приватну виплату, платежу (ОПЛАТА ПОЛУЧЕНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне стиль Армані чорний у коробці Armani |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴










