-17%

Великий чоловічий шкіряний гаманець рептилія чорний Клатч із натуральної шкіри під рептилію(VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1344Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий чоловічий шкіряний гаманець рептилія чорний Клатч із натуральної шкіри під рептилію(VS)

Характеристики:
Матеріал: бичача шкіра з тисненням у стилі рептилія;
Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку);
Висота: 20 см;
Довжина: 30 см;
Товщина: 4 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний гаманець рептилія чорний. Клатч із натуральної шкіри під рептилію |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








