
Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець на 2 відділи для телефону в чорний клітку (VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1172(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець на 2 відділи для телефону в чорний клітку (VS)

Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець на 2 відділи для телефону в клітинку чорний
Характеристики:< /u>
Матеріал: високоякісна натуральна шкіра;
Пресований візерунок;
h3>Довжина: 20 см;
Ширина: 11 см;
Товщина: 4,5 см;
Всередині підкладка виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу< br/> Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-гаманець із натуральної шкіри карта чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








