Чоловічий шкіряний гаманець клатч чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний люкс Mont Blank, чоловіче портмоне натуральна шкіра Монт Бланк
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Висота: 19 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,65 ₴






