Жіноча міні сумка через плече Маленька сумочка клатч екокожа(VS)

Стильна жіноча міні сумка через плече. Маленька сумочка клатч екошкіра модна та стильна
< h3 style="">Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
-
Висота: 17 см;
-
Довжина: 23 см;
-
Ширина основи: 10 див;
Позитивні якості:
- < li>
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. ;
ВІДЕО ОГЛЯД

Відправка в день замовлення
Відправка з г .Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Висота | 200 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








