
Жіночий шкіряний клатч гаманець рептилія клатч-гаманець з натуральної шкіри (VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 974(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий шкіряний клатч гаманець рептилія клатч-гаманець з натуральної шкіри (VS)

Жіночий шкіряний клатч гаманець рептилія стильний і модний, клатч-гаманець із натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум'якості;
Тиснення: рептилія;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 3 см;
Усередині підклад винятково з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатча
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний клатч гаманець рептилія стильний і модний, клатч-гаманець із натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






