Жіноча сумка на плече міська сумка для дівчат еко шкіра(VS)

Жіноча сумка на плече, міська сумка для дівчат екошкіра
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина : 32 см;
Ширина на основі: 11 см;
Висота: 26 см;
h3>Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі)
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка на плече Луї Вітон люкс копія, міська сумка для дівчат екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴










