
Дитяча сумка бананка Дитяча поясна сумка Дитячі сумочки через плече Бананка для дівчинки(VS)
460 ₴
- Немає в наявності
- Код: 562(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча сумка бананка Дитяча поясна сумка Дитячі сумочки через плече Бананка для дівчинки(VS)

Дитяча сумка-бананка, Дитяча поясна сумка, Дитячі сумочки через плече, Бананка для дівчинки
Компактна та містка, ідеально підійде для прогулянки та щоденного використання.
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Є внутрішня мінімашечка на блискавці;
Довжина: 19 см;
Висота: 13 см;
Ширина за верхньою основою: 5 см;
Довжина плечового ременя: 60-92 см (регулюється в цьому діапазоні);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір дитячих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 19 см |
| Тип призначення | Дитяча сумка бананка, Дитяча поясна сумка, Дитячі сумочки через плече, Бананка для дівчинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴











