-11%

Жіноча шкіряна сумочка клатч жіночий шкіряний ремінь подарунковий комплект набір (VS)
1 800 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 1572+1512(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча шкіряна сумочка клатч жіночий шкіряний ремінь подарунковий комплект набір (VS)

Жіноча шкіряна сумочка клатч + жіночий шкіряний ремінь &подарунковий комплект набір
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна шкіра;
На блискавці;
Довжина: 20 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Ремінець: натуральна шкіра;
Якісна ;металева фурнітура.
Ремінь:
< ul>Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка : класична (металева);
Довжина ременя: 115-126 см (можна вкоротити при необхідності, уточнюйте потрібний розмір);
Ширина ременя: 3,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









