Чоловічий шкіряний гаманець клатч чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний люкс Calvin Klein, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Висота: 20 см;
Ширина: 11 см;
Товщина: 3 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴







