
Жіноча сумочка клатч із крокодилом міні сумка на плече чорна(VS)
1 100 ₴
915 ₴
- В наявності
- Код: 1593(VS)
Жіноча сумочка клатч із крокодилом міні сумка на плече чорна(VS)

Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах;
Закривається на магніти та на блискавку;
Довжина: 27 см;
Висота: 16 см;
Ширина за основою: 9 см;
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка клатч із крокодилом, мінісумка на плече чорна |
- Ціна: 915 ₴









