-18%

Шкіряний жіночий гаманець міні клатч портмоне з натуральної шкіри бордовий (VS)
1 900 ₴
1 559 ₴
- В наявності
- Код: 983(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний жіночий гаманець міні клатч портмоне з натуральної шкіри бордовий (VS)

Жіночий гаманець стиль Гуччі, міні клатч портмоне з натуральної шкіри Gucci бордовий
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 13 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴






