-17%

Велика Міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1587(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика Міська сумка для чоловіків повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Стильна велика міська сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина на основі: 21 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








