Шкіряний Жіночий гаманець клатч на блискавці натуральна шкіра чорний (VS)

Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці стиль Calvin Klein натуральна шкіра чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тискання логотипу;
h3> Довжина: 20 см;Висота: 11 см; -align:center">Товщина: 3 см;
Всередині підкладка виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









