-23%

Каркасна жіноча міні сумочка стьобана сумка для дівчат Guess(VS)
1 200 ₴
925 ₴
- В наявності
- Код: 1503(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасна жіноча міні сумочка стьобана сумка для дівчат Guess(VS)

Каркасна жіноча міні сумочка стьобана, сумка для дівчат стиль Guess
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 14 см;
Ремінець: тканинний;
Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Каркасна жіноча міні сумочка стьобана, сумка для дівчат стиль Guess |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴









