
Жіноча міні сумочка клатч чорна сумка на плече натуральна замша (VS)
1 200 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1149(VS)
Жіноча міні сумочка клатч чорна сумка на плече натуральна замша (VS)

- Виробник: Туреччина;
- Матеріал : натуральна замша + високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму); Закриється на 2 магніти-кнопки; li>
- Всередині 3 відділення;
- Фурнітура: метал;
span> - Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
- Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см;
- Висота: 14,5 см;
- Ширина на основі: 8 см;
< strong> Переглянути весь асортимент жіночих сумочок< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу. span style="font-size:14px">Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 145 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 210 см |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 1 049 ₴






