
Жіноча міні сумочка з вишивкою квітами, маленька сумка жіноча з квіточками Кавовий
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 741(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

