Рюкзак дитячий для дівчаток різнокольоровий Рюкзак для підлітка(VS)

Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
-
Висота: 30 см;
-
Ширина: 24 см;
-
Глибина: 12 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Городской |
- Ціна: 650 ₴







