
Сумка слінг на груди сумка-слінг месенджер бананка клітинка Коричневий(VS)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1350К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







