
Чоловіча грудна сумка бананка еко шкіра Барсетка на груди на плече для чоловіків(VS)
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 403(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча грудна сумка бананка еко шкіра Барсетка на груди на плече для чоловіків(VS)

Чоловіча грудна сумка-бананка Jeep
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, всі шви рівні, якісне прострочення;
-
2 відділення + 1 мінікишеня на лицьовій стороні;
-
Висота: 30 см;
-
Глибина: 8 см;
-
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





