
Маленька дитяча сумочка круглої форми Міні сумка для дівчинки кругла на ланцюжку сумочка-клатч еко шкіра
420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613Н(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленька дитяча сумочка круглої форми Міні сумка для дівчинки кругла на ланцюжку сумочка-клатч еко шкіра(VS)

Маленька дитяча сумочка круглої форми. Мінісумка для дівчинки кругла на ланцюжку, сумочка-клатч екошкіра

Маленька дитяча сумочка-клатч, ідеальний варіант для того, щоб скласти всі дрібні речі в одному місці.
Характеристики
Будь ласка, зверніть увагу на розміри, сумочки маленькі.
Матеріал: Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Форма: кругла;
Діагональ: 14 см;
Ширина за основою (глибина): 7 см;
Плечовий ремінь: ланцюжок;
Довжина плечового ременя: 125 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на Viber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 140 см |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Маленька сумочка круглої форми. Мінісумка для дівчинки кругла на ланцюжку, сумочка-клатч екошкіра |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки та принти | Зміїний принт |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴












