-22%

Жіноча міні сумочка каркасна сумка для дівчат стьобана(VS)
1 200 ₴
939 ₴
- В наявності
- Код: 1557(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка каркасна сумка для дівчат стьобана(VS)

Якісна жіноча міні сумочка клатч YSL чорна екошкіра, стильна сумка на плече Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожня; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 9 см; Висота: 14 см; Логотип – металева бляшка;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Стильна жіноча міні сумочка стиль Yves Saint Laurent каркасна сумка для дівчат стьобана |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴









