Жіноча лакована сумка Крокодил(VS)

Жіноча лакована сумка Крокодил
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра з лаковим покриттям, добре тримає форму;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
Висота: 24 см;
-
Довжина: 30 см;
-
Ширина основи: 12 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










