-21%

Жіноча міська сумка велика сумочка на плече шкіра еко(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 759К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міська сумка велика сумочка на плече шкіра еко(VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 115 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міська сумка-стиль-стиль Луї Вітон, велика сумочка на плече екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴








