-20%

Жіноча міні сумочка через плече каркасна сумка чорна біла (VS)
1 250 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1612(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка через плече каркасна сумка чорна біла (VS)

Стильна сумка жіноча міні через плече Marc Jacobs, каркасна сумка чорна біла
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожню;
Довжина: 21 см;
Ширина за основою: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Стильна жіноча міні сумочка через плече Marc Jacobs, каркасна сумка чорна біла |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









