Маленька Жіноча сумочка клатч Міні сумка для дівчат міні-сумочка еко шкіра(VS)

Маленька жіноча сумочка клатч яскрава модна. Мінісумка для дівчат, мінісумочка екошкіра
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра преміум'якості (щільна, тримає форму);
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 7 см;
Висота: 16 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч яскрава модна. Мінісумка для дівчат, мінісумочка екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 750 ₴













