-19%

Жіноча сумка на плече сумочка з брелоком (VS)
1 150 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1615(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка на плече сумочка з брелоком (VS)

Жіноча модна сумка на плече райдужна різнокольорова Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Виробник | SRC |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 см |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 115 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴









