Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей Чоловіча(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 42 см;
Ширина за основою: 21 см;
Висота: 25 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








