
Модна жіноча бананка Fashion стильна та якісна жіноча сумочка на груди крос-боді
1 011,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 561(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011,15 ₴









