
Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою через плече Маленька сумка для дівчат з квітами (VS)
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 488(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою через плече Маленька сумка для дівчат з квітами (VS)

Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Тримає форму;
-
Довжина плечового ременя: 120 см (входить до комплекту);
-
Довжина: 22 см;
-
Висота: 17 см;
-
Ширина основи: 12 см;
Переваги:
-
Добре тримає форму;
-
Ексклюзивна новинка сезону;
-
Не має стороннього запаху;
-
Оригінальний зовнішній вигляд, якісна підкладка;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 75 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








